nksdnksdnsdknds

Firma z historią i tradycją

Polska jest krajem z ogromną tradycją, a tym samym przepełniona ludźmi, którzy kochają konie. Ponieważ podziwiamy konie i są one sporą częścią naszego życia postanowiliśmy zatrzymać ich obraz w życiu codziennym. Firma rozpoczęła swoją działalność 1919 roku,a od 25 lat zajmujemy się wykonywaniem i projektowaniem biżuterii o tej tematyce . Według naszego założenia wyroby mają być oryginalne i unikatowe.

Najlepszy dodatek dla każdego jeźdźca i miłośnika koni.

Polacy uwielbiają srebrną i złotą biżuterię. Tym samym jeździectwo od zawsze reprezentowane jest przez eleganckich ludzi, którzy tak jak wszyscy hobbiści pragną pokazywać swoją przynależność. Można śmiało powiedzieć, że jest to sposób na życie. Srebrna biżuteria doskonale komponuje się  z tym wizerunkiem. Większość sklepów jeździeckich w Polsce i za granicą zaopatrzonych jest w naszą biżuterię, a obecność na najważniejszych zawodach i wystawach sprawia, że jesteśmy szeroko rozpoznawalni.

Ogromna różnorodność produktów

Mamy duże doświadczenie w produkcji biżuterii, a czas pozwolił nam doskonale poznać miłośników koni. Z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Nasza oferta obejmuje srebrną oraz złotą biżuterię: kolczyki, wisiorki, kolie, bransolety, broszki, paski, czyli tak naprawdę wszystko co można na siebie założyć. Poza tym dodatki takie jak szklanki, cukiernice, popielnice, karafki zdobione srebrnymi elementami sprawiają, że wnętrze utrzymane jest w stylu jeździeckim. Naszą specjalnością są srebrne, czy złote kieliszki z gustownymi zdobieniami, które są doskonałym pomysłem na prezent, a nawet nagrodę w zawodach jeździeckich. Często używamy bursztynu, kamieni szlachetnych, czy skóry ponieważ pięknie komponują się z antykowanym srebrem, nadając smaku. W rzeczywistości nie ma dla nas żadnych granic w komponowaniu nowych modeli, również na zamówienie.

Chcielibyśmy zaprosić do zapoznania się z naszą ofertą.